Najlepsze✅ pomysły na płytki podłogowe w salonie.

✅Wybranie białej posadzki na podłogę w połączeniu z bielą ścian oraz sufitu może sprawić, że przestrzeń będzie wydawała się większa. Jest to mało funkcjonalne rozwiązanie jednak rozmach oraz efekt jest wart swojej ceny. Podłoga, która odbija światło doda blasku i lekkości✅. Zatem Jak❓

Wybranie białej posadzki na podłogę w połączeniu z bielą ścian oraz sufitu może sprawić, że przestrzeń będzie wydawała się większa. Jest to mało funkcjonalne rozwiązanie jednak rozmach oraz efekt jest wart swojej ceny. Podłoga, która odbija światło doda blasku i lekkości✅. Zatem Jak❓

Podłoga, położona w salonie domu to jeden z najważniejszych wyborów jakiego muszą dokonać inwestorzy. Posadzka może być efektowna, przyciągać wzrok i może wpłynąć na odbiór wnętrza przez osoby w min przebywające. Bardzo szeroka oferta, ciekawe projekty tekstury, kolory i coraz większa liczba dostępnych opcji może przyprawić o ból głowy.

Płytki to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w domach wielu Polaków i nie bez powodu. Dodatkowo płytki doskonale nadają się do użycia ogrzewania podłogowego. Kolejnym ważnym argumentem za płytkami jest możliwość dowolnego ich przycinania co pozwoli na ułożenie jej w każdym stylu.

Salon w każdym domu, mieszkaniu pełni funkcję reprezentacyjną a zatem ich wybór jest szczególnie istotny. Posadzka powinna być przede wszystkim piękna ale to odporność na fizyczne i chemiczne (środki czyszczące) jej eksploatowanie powinno być dla większości ważnym elementem przy wyborze posadzki w swoim domu.

Jakie rodzaje wykończenia posadzki w salonie są w modzie? Co myślimy o wyborze płytek emitujących takie elementy jak:

  • płytki imitujące drewno,
  • płytki imitujące kamień,
  • płytki emitujące mozaikę….

Takie pytania dość często padają z ust inwestorów. W naszej ocenie uniwersalność i klasyka czyli wybór praktycznych, jasnych kolorów, bez udziwnień sprawi, iż podłoga przez wiele lat będzie aktualna i nie będzie się nudzić.

Niewidoczna, wąska fuga, duże płytki w jasnych lśniących barwach to od wielu lat jedno z najpopularniejszych rozwiązanie wybierane przez wielu. Duże płyty podkreślają reprezentacyjny charakter przestrzeni dziennej. Duże błyszczące płyty odbijające światło, rozświetlające wnętrze pomieszczenia.  

Najważniejsze cechy gresu, czyli płyt ceramicznych poddanych prasowaniu pod bardzo dużym ciśnieniem, wypalane w bardzo wysokich temperaturach jest ich wytrzymałość na uszkodzenia oraz nasiąkliwość.

Płytki rektyfikowane to takie, których ten sam wymiar z dokładnością do 0,2 mm dają możliwość ułożenia płytek z bardzo małymi spoinami. Płytki mogą być również dodatkowo obrobione przez firmy takie jak CREATIVE CERAMIKA w celu uzyskania idealnych wymiarów.