Jak wykończyć krawędzie posadzki z płytek❓ Jak zadbać o to aby rant był w kolorze płytek i zaoblić jego kształt❓

Jak wykończyć krawędzie posadzki z płytek❓ Jak zadbać o to aby rant był w kolorze płytek i zaoblić jego kształt❓ Wiele rodzajów wykończeń podłogi jest spotykanych w obecnych rozwiązaniach. Można skorzystać z listew aluminiowych, listew drewnianych, plastikowych czy skorzystać z cokołów albo w przypadku wielu rodzajów płytek, w przypadku których nie występują ✔️cokoły można zlecić profesjonalnej firmie wykonanie cokołu czyli:

Wiele rodzajów wykończeń podłogi jest spotykanych w obecnych rozwiązaniach. Można skorzystać z listew aluminiowych, listew drewnianych, plastikowych czy skorzystać z cokołów albo w przypadku wielu rodzajów płytek, w przypadku których nie występują ✔️cokoły można zlecić profesjonalnej firmie wykonanie cokołu czyli:

• Zaoblenia kształtu płytki
• Pomalowania „kantu” na kolor spójny z kolorem płytki.
Cokoły oraz stopnice to elementy trudne w wykonaniu jednak bardzo ważne z punktu widzenia praktyczności użytkowania.
Estetyczne wykończenie schodów w postaci cokołów ceramicznych stanowią doskonały sposób na wykończenie schodów. Piękny wygląd schodów w każdym detalu, odporność na lata eksploatacji oraz łatwość w utrzymaniu czystości.
Nasza firma od wielu już lat zajmuje się wykonaniem dla klientów stopnic z płytek gresowych oraz cokołów. Pracujemy na materiale od klientów i dostarczamy najwyższą jakość w dobrej cenie.

Z punktu widzenia technologii wykonania, mamy w ofercie 2 rodzaje stopnic ceramicznych. Wykonujemy również stopnice z płytek 2 cm, które świetnie sprawdzają się na tarasach i w ogrodzie.
stopnice ryflowane proste z wyobloną krawędzią

stopnice klejone przy użyciu kleju epoksydowego z kapinosem

COKOŁY CERAMICZNE
Płytki typu cokoły cieszą oko, nadają funkcjonalności oraz dodają praktyczności w przypadku zarówno obiektów użytkowych jak również domów jednorodzinnych i mieszkań. Wykonujemy cokoły na dowolną wysokość na materiale klienta. Przycinamy je zgodnie z wymaganiami klienta, zaoblamy i malujemy dzięki czemu ich kolor, struktura oraz kształt idealnie sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczeń.

A zatem cokoły ceramiczne wykonane z wszelkiego rodzaju płytek są trwałym i praktycznym rozwiązaniem w każdym wnętrzu. Kuchnia, łazienka, przedpokój, salon to tylko niektóre z nich. Można je spotkać w najbardziej ekskluzywnych miejscach.